Vivaldi

Mac için Hızlı İnternet Tarayıcısı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 75 MB
  • Version 1.0.83.38
  • Dil TR / EN
  • Firma Vivaldi
Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Vivaldi, sade arayüz tasarımına sahip ve güvenilir yapısı ile dikkati çeken hızlı bir internet tarayıcısıdır.

Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Vivaldi, sade arayüz tasarımına sahip ve güvenilir yapısı ile dikkati çeken hızlı bir internet tarayıcısıdır.

Özellikle uzman kullanıcıların tercih edebilecekleri en iyi internet tarayıcısı diyebileceğimiz Vivaldi, kullanıcıların tek bir sekme üzerinden istedikleri her şeye hızlı bir şekilde erişmelerine imkan tanıyor.

Kullanıcıların interneti daha rahat ve daha hızlı deneyimlemesine imkan tanıyan Vivaldi'de en dikkat çeken özellik ise; Sayfa filtreleme özelliği. Bu özelliğin sunduğu seçeneklerde sayesinde internet sayfalarını siyah-beyaz, 3 boyutlu, resimler yana dönmüş veya karşıt renkler gibi farklı şekillerde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Boş sekme açtığınızda istediğiniz siteye erişmenizi sağlayan hızlı arama, girdiğiniz sitelerin tema renklerine göre renk değiştirebilen renkli sekmeler, hızlı erişim seçenekleri, e-posta servisi ve internet sayfalarına uygulanan farklı filtreler, yeni internet tarayıcısı Vivaldi'nin diğer dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Yeni internet tarayıcısı Vivaldi'yi Mac OS X bilgisayarınızda denemek isterseniz sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Vivaldi indir
DİĞER SÜRÜMLER